Extrakt z plodů s 40% protodioscinů

Extrakt můžete svému tělu dopřát ve formě prášku nebo kapslí. Obě varianty vám dodají vitalitu, podpoří vaše fyzické zdraví, ale zajistí také psychickou pohodu.
Koupit v obchodě Více informací
Bohatství plodů kotvičníku

Bylinka kotvičník zemní si získala své místo v léčitelství už před mnoha lety. Nyní se k ní mnoho lidí vrací a její popularita vzrůstá. Působí povzbudivě na tvorbu testosteronu, je zodpovědná za vzrůst libida, ale zalíbení v ní mohou nalézt i ženy. U nich podpoří plodnost, dodává vitalitu a zajistí psychickou stabilitu. Účinky kotvičníku jsou však mnohem širší a snad téměř každý najde, čím by mu prospěl. Efekt při užívání je prokázán i provedenými studiemi.

Jak extrakt užívat?

Extrakt můžete zakoupit ve formě prášku nebo v kapslích. Pokud si zakoupíte extrakt ve formě prášku, před jeho konzumací stačí, když si ho vmícháte (v množství 1-3 gramů) do vody, jogurtu nebo třeba smoothie. U kapslí je užívání ještě pohodlnější, v doporučené dávce je berete dvakrát denně. Je vhodné zapít je dostatečným množstvím vody.

Prodej kvalitního kotvičníku za příznivé ceny je naší doménou. Pokud by vám nevyhovoval tento extrakt, můžete sáhnout po dalších formách kotvičníku - tribulusu s 90% saponinů, celých plodech nebo drcené nati bylinky.

© 2024 | Provozovatelem webu je PlaBio, s.r.o., Podzimní 1436/37, 466 02 Jablonec nad Nisou, IČO: 03945294