Extrakt z plodů s 90% saponinů

Kotvičník zemní podpoří rozvoj fyzické síly, povzbudí libido. Hodí se pro sportovce, muže i ženy. Každý si může snadno najít důvod, proč stojí za to ho užívat.
Koupit v obchodě Více informací
Bohatství plodů kotvičníku

Kotvičník zemní neboli Tribulus terrestris je bylinkou s mnoha pestrými účinky. Může vás zaujmout pětičetnými jasně žlutými květy nebo plody, na jejichž povrchu jsou vystupující ostny. Pro užívání kotvičníku hovoří kladné reference těch, kteří ho už vyzkoušeli, ale i názory odborníků.

Extrakt můžete zakoupit v prášku nebo v kapslích. Vaše tělo pozitivně ovlivní především obsažené fytosteroly, alkaloidy, vitamín C nebo pryskyřice. Saponiny, o jejichž množství se hovoří v samotných názvech výrobků, spadají právě pod fytosteroly.

Jak extrakt užívat?

Pokud si zakoupíte extrakt ve formě prášku, před jeho konzumací stačí, když si ho vmícháte (v množství 1-3 gramů) do vody, jogurtu nebo třeba smoothie. U kapslí je užívání ještě pohodlnější, v doporučené dávce je berete dvakrát denně. Je vhodné zapít je dostatečným množstvím vody.

Prodej kvalitního kotvičníku za příznivé ceny je naší doménou. Pokud by vám nevyhovoval tento extrakt, můžete sáhnout po dalších formách kotvičníku - tribulusu s 40% protodioscinů, celých plodech nebo drcené nati bylinky.

© 2024 | Provozovatelem webu je PlaBio, s.r.o., Podzimní 1436/37, 466 02 Jablonec nad Nisou, IČO: 03945294