Kouzelný prášek z plodů kotvičníku

Plody kotvičníku můžete zakoupit i ve formě drceného prášku. A čím by měl být tak kouzelný? Naše tělo může pozitivně ovlivnit na několika frontách zároveň.
Koupit v obchodě Více informací
Kouzelný prášek z plodů kotvičníku

Kotvičník je původem z oblasti Číny a Japonska, v Evropě později proslulo jeho pěstováním především Bulharsko. Jedná se o jednoletou bylinku s jasně žlutými kvítky. Často se můžete setkat s jejím latinským označením Tribulus terrestris. Plody v sobě obsahují velké množství fytosterolů, alkaloidů, glykosidů a pryskyřice. Efekt těchto látek je prokázán několika zahraničními studiemi.

Jaké má účinky?

Na prvním místě je třeba zmínit efekt kotvičníku na mužské tělo. Podporuje totiž sekreci testosteronu. Tento efekt může být patrný na vyšší tvorbě svalové hmoty, podpoře libida i plodnosti. Užívání však může zlepšit život i žen. Také u nich kotvičník zlepší sexuální život, dodá jim vitalitu a zároveň podpoří psychickou stabilitu. Pokud by vás zajímala celá škála účinků této bylinky, můžete je blíž prozkoumat na stránce s účinky.

Jak ho užívat?

Prášek můžete užívat dvakrát denně. Stačí lžičku prášku smíchat s malým množstvím vody, až nám vznikne pasta. Tu pak můžete vmíchat do jakéhokoliv pití. Z prášku si můžete připravit i nálev. Čajovou lžičku prášku zalijte horkou vodou a promíchejte. Pak jen necháte chvilku odstát a můžete užívat.

Prodej kvalitního kotvičníku za příznivé ceny je naší doménou. Pokud by vám nevyhovoval prášek z plodů, můžete zakoupit celé plody vhodné k přípravě odvaru. Mezi další z nabízených forem patří kapsle (můžete vybírat mezi tribulusem s 90% saponinů nebo s 40% protodioscinů).

© 2024 | Provozovatelem webu je PlaBio, s.r.o., Podzimní 1436/37, 466 02 Jablonec nad Nisou, IČO: 03945294