Vyberte si kotvičník podle svých přání

Kotvičník může mít mnoho tváří. Je libo kapsle, prášek, sušenou nať nebo celé plody? Vyberte si přesně podle toho, o jaké účinky máte největší zájem.

Když se rozhodnete kotvičník užívat, máte na výběr hned několik možností, jak to udělat. Na trhu naleznete velké množství produktů, které ho obsahují. Zajímejte se vždy o kvalitu původu i zpracování byliny. Jen tak se k vám dostanou veškeré účinné látky, které se mohou pozitivně odrazit na vašem zdraví. Rozhodujícím faktorem pro výběr by neměla být pouze cena kotvičníku.

Vlastnoruční pěstování

Možností je i koupit si semínka nebo sazenice kotvičníku a zkusit si ho vypěstovat doma. Můžete ho pak v podstatě nepřetržitě využívat. Lze si rostlinku nasušit do zásoby nebo si vytvořit kotvičníkovou tinkturu.

Prodej připraveného kotvičníku

Pokud ale nemáte o pěstování zájem, je dnes k dostání hned několik forem, ve kterých si můžete kotvičník koupit. Při výběru zohledněte formu, v jaké se vám bude kotvičník lépe užívat, ale také primární efekt daného produktu. Někdo může upřednostnit každodenní přípravu odvaru z celých plodů, jiný se přiměje snadněji k tomu, aby užíval kapsle. Jinou formu mohou volit ženy a jinou velmi sportovně aktivní muži.

Formy Kotvičníku

Celé plody

Plody kotvičníku mají na první pohled velmi zajímavý tvar. Na jejich povrchu jsou totiž vytvořené ostny. Plody se hodí především k přípravě odvarů. Jejich pravidelné popíjení lze doporučit zejména mužům, kteří na svém těle pociťují pokles testosteronu.

Prášek z plodů

Účinky fytosterolů, alkaloidů a glykosidů můžete ocenit i při užívání prášku vytvořeného z plodů kotvičníku. Opět podpoří účinky testosteronu, povzbudí libido, ale přispěje i k vyšší tvorbě svalové hmoty. Z prášku si můžete připravit pastu, kterou rozmícháte v libovolném nápoji, nebo ho můžete přelít horkou vodou a takto popíjet.

Drcená nať

V usušené a rozdrcené nati kotvičníku vás může oslovit zejména saponin, protodioscin a obsažené glykosidy. Využít ji mohou muži i ženy. Kromě zlepšení sexuálního života vám navodí také psychickou pohodu. Je optimální k přípravě odvaru.

Kapsle

V naší nabídce naleznete dva produkty - tribulus s 90% saponinů a tribulus s 40% protodioscinů. Nenechte se zmást tím, že by se vám na první pohled mohlo zdát, že vyšší procento určuje sílu daných tablet. Jejich složení je odlišné. Kapsle s 90% saponinů jsou vytvořené z plodů kotvičníku. Nadchne vás v nich především vysoký obsah fytosterolů.

Ty s obsahem 40% protodioscinů tvoří nezastupitelné místo ve sportovní výživě, oceníte je ale i v běžném životě. Stejně tak si můžete zakoupit extrakt z byliny s deklarovaným množstvím účinných látek. Extrakt stačí smíchat s vodou nebo ho můžete přidat do koktejlu, smoothie či jogurtu.

© 2024 | Provozovatelem webu je PlaBio, s.r.o., Podzimní 1436/37, 466 02 Jablonec nad Nisou, IČO: 03945294