Kotvičník sušený a drcený

Bylinku kotvičník můžete pro své zdraví spotřebovat v podstatě úplně celou. Kdy sáhnout po sušené drcené nati? Jaké látky v sobě obsahuje? Jak ji můžete užívat?
Koupit v obchodě Více informací
Bohatství plodů kotvičníku

Kotvičník je sice vcelku nenápadnou bylinkou, ale jeho účinky na lidské tělo nelze nechat bez povšimnutí. Jedná se o účinný životabudič, který vám dodá vitalitu. Obvykle bývá opěvován především jeho vliv na muže, u nichž zvyšuje libido a plodnost, ale jeho užívání se takto pozitivně odrazí i na něžnější části populace. Nať bylinky obsahuje saponin, což je přírodní steroidní anabolikum. Dále je tu protodioscin, alkaloidy, glykosidy, pryskyřice a nezanedbatelné množství vitamínu C. Efekt těchto látek na lidské tělo byl prokázán i několika zahraničními studiemi a je podepřen názory lékařů.

Jak připravit odvar?

Ano, sušená nať je ideální k přípravě léčivých odvarů. Někdo si může zamilovat právě tento rituál spojený s přípravou kotvičníku. Necháte 1-6 gramů bylinky zhruba 20 minut povařit. Pak jen přecedíte a můžete pít. Na začátku užívání kotvičníku můžete povařit menší množství bylinky a postupně ho navyšovat. Odvar nepijte nalačno, mohly by u vás pak objevit žaludeční potíže.

Prodej kvalitního kotvičníku za příznivé ceny je naší doménou. Pokud by vám nevyhovovala drcená nať, můžete zakoupit celé plody nebo z nich vytvořený prášek. Mezi další z nabízených forem patří kapsle (můžete vybírat mezi tribulusem s 90% saponinů nebo s 40% protodioscinů).

© 2024 | Provozovatelem webu je PlaBio, s.r.o., Podzimní 1436/37, 466 02 Jablonec nad Nisou, IČO: 03945294